تبلیغات
living for love
   
وبلاگ بچه های مدرسه ادب (احمد)              وبلاگ فرانگر نوین (حامد)              وبلاگ جاده احساس(فاطیما)              وبلاگ فریــاد عـشــق (نازنین)
     
 
میخواهم چند خطی از تو بنویسم ، اما قطره های اشکم بر روی صفحه کاغذ ریخته و خودکارم روی کاغذ خیس نمی نویسه .... اسم من حمیــــد متولد سال 72 ... عاشق همتونم
 

به آسمان نگاه کن

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 21 مهر 1390 :: توسط :کوزه گر عاشق

see to sky


گفتند: چهل شب حیاط خانه ات را آب و جارو كن. شب چهلم، خضر می آید چهل سال خانه ام را رُفتم و روییدم و خضر نیامد. زیرا فراموش كرده بودم حیاط خلوت دلم را جارو كنم.
گفتند: چله نشینی كن. چهل شب خودت باش و خدا . شب چهلم بر بام آسمان خواهی رفت... و من چهل سال از چله بزرگ زمستان تا چله كوچك تابستان را به چله نشستم، اما هرگز از بلندی بویی نبردم. زیرا از یاد برده بودم كه خودم را به چهلستون دنیا زنجیر كرده ام.
گفتند: دلت پرنیان بهشتی است. خدا عشق را در آن پیچیده است. پرنیان دلت را واكن تا بوی بهشت در زمین پراكنده شود.چنین كردم اما بوی نفرت عالم را گرفت زیرا تازه فهمیده بودم شیطان از دلم چهل تكه ای برای خودش دوخته است.
به اینجا كه میرسم، ناامید میشوم، آنقدر كه میخواهم همة سرازیری جهنم را یكریز بدوم. اما فرشته ای دستم را میگیرد و میگوید: هنوز فرصت هست، به آسمان نگاه كن. خدا چلچراغی از آسمان آویخته است كه هر چراغش دلی است. دلت را روشن كن. تا چلچراغ خدا را بیفروزی. فرشته شمعی به من میدهد و میرود.

راستی امشب به آسمان نگاه كن، ببین چقدر دلت در چلچراغ خدا روشن است

از دفترچه دل نوشته  

نظرات شما ()

 

This Weblog for peaple living for LOVE
Thanks for visit KOZEH WEBLOG
Kozeh loves All of you

تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان